کفش طبی از چه زمان برای کودکان لازم است ؟

بدون دیدگاه

کفش طبی کودکان

کفش طبی کودکان چه مشکلاتی را برطرف می کند؟ چرا پوشیدن کفش طبی کودکان الزامی است؟
کودکان از بدو تولید تا لحظه حرکت  کردن نیاز به توجه ویژه  والدین خود دارند . کفش کودکان هم از همان ابتدا باید با دقت و وسواس بالای برای کودکان انتخاب شود . تا در هنگام بزرگسالی از مشکلات و بیماری های ناشی از عدم استفاده از کفش نا مناسب دور باشند . کفش طبی کودکان باید از همان دوران کودکی استفاده گردد.

کفش های مناسب کودکان باید بسته به نوع پای کودکان انتخاب شود مثلا اگر کودکی دارای کف پای صاف است باید کفش طبی کودکان  برای او انتخاب شود تا هنگام راه رفتن و پیاده روی وزن کودک به طور مساوی بر روی پا وارد شود تا کودک دچار مشکلات ستون فقرات یا درد پا نشود .

کفش طبی کودکان چه ناهنجاری هایی را در کودکان برطرف می کند؟

کفش طبی کودکان کفشهایی هستند که برای جبران کوتاهی ( فلج اطفال، فلج مغزی، دررفتگی لگن، کوتاهی های مادرزادی پا، شکستگی و…)،کوچکی های پا که شامل بیمارانی با اختلالات رشد یک پا نسبت به پای دیگر می شود، اصلاح دفورمیتی ها مثل صافی کف پا یاکیووس مادرزادی یا اکتسابی و همچنین این کفشها برای کاهش درد در بیماری هایی مثل خار پاشنه، پاشنه تحریک پذیر، کوتاهی آشیل و امپوتاسیون های پا مثل قطع انگشتان پا مورد استفاده دارند تا موجب انتقال صحیح وزن بدن به پا و سطح زمین شوند. همچنین تکمیل سطوح اتکای پا از پیج خوردگی پا جلوگیری میکند، تغییر شکلهای زانو را اصلاح میکند و از تغییرات بعد از عمل جراحی نیز جلوگیری می کند.

کفش طبی نقش مهمی در در هماهنگ شدن کودک با شرایط پیرامون خود است و این کفش ها باید با مشاوره با کارشناسان تهیه شود تا کودک در عین راحتی و آرامش به درمان پای خود هم بپردازد .

ما همواره میتوانیم با استفاده از کفی های طبی مناسب پای خود را از همان دوران کودکی تا بزرگسالی نظارت داشته و پای سالمی برای خود داشته باشیم . گروه کفش دکتر پادوکاس با تولید انواع کفی طبی مناسب  در خدمت مصرف کنندگان نهایی باشدو با این محصول شما در تمامی سنین میتوانید به اصلاح نحوه حرکت خود بپردازید  .


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =