کفش مناسب فصل سرما چگونه کفشی است ؟

بدون دیدگاه

با فرا رسیدن فصل سرما ، همه ما به دنبال خرید لباس و وسایل گرمایشی برای خود هستیم ، اما خرید کفش مناسب سرما از اهمیت خاصی برخوردا است .

رنگ ، نوع جنس و همچنین راحتی کفش مناسب سرما یکی از مهمترین نکات برای خرید کفش است .

کفش مناسب سرما

کفش مناسب سرما

گرم بودن پا یکی از مهمترین فاکتور های خرید کفش مناسب سرما می باشد و گرم بودن ان به نوع رویه ، آستری و جنس زیره بستگی دارد . برای فصل سرما رویه چرم یکی از بهترین نوع پوشش کفش می باشد که با استفاده از آستر مناسب می تواند از پای شما بخوبی محافظت کرده و پای شما را گرم نگه دارد جنس زیره باید طوری باشد که سرمای زمین را به پای شما انتقال نده (زیره های پی یو یکی از مناسب ترین زیره های موجود در تولید کفش مناسب سرما  می باشد .) زیره های آج دار و شیار دار در هنگام برف و باران گزینه مناسبی برای قدم زدن می باشد .

ما همواره در هنگام خرید کفش به راحتی پا درآن اهمیت زیادی قائل هستیم پس باید در فصل سرما هم راحتی پا را در نظر بگیریم .کفش شیک و زیبای گرمی که خریده اید اگر راحت نباشد فقط به این معناست که شما پول خود را دور ریخته اید. همچنین کسانی که از مشکلات پا رنج میبرند باید فارق از رنگ و مدل کفش به راحتی پای خود توجه داشته باشند تا باعث بیشتر شدن مشکلات آنها نشود .

اما رنگ کفش مناسب سرما باید تیره باشد چون در کفش تیره باعث جذب نور خورشید شده و چون رویه کفش چرم بوده باعث گرم شدن پای شما میشود . نکته مهم دیگردر خرید کفش مناسب سرما سهولت در پوشیدن آن است .چون با خرید کفش چسبی و میتوانید به راحتی کفش را بپوشید اما تصویه میشود از بیشتر از کفش های بندی و چسبی که امکان تنظیم سایز وجود دارد استفاده شود .


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =