چرا کفش مناسب پیاده روی لازم داریم ؟

1 دیدگاه

بهترین زمان برای پیاده روی بعد از صرف صبحانه است اما اگر زمان صبح برای پیاده روی ندارید عصر بهترین زمان میباشد . کفش پیاده روی یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسایل برای پیاده روی می باشد . بعد از زمان نحوه صیح قدم برداشتن هم در پیاده روی بسیار مهم می باشد ، صحیح راه رفتن هم باعث میشود که دیرتر فرد خسته شود و هم فشاری به ستون فقرات وارد نشود .

کفش پیاده روی

کفش پیاده روی

کفش پیاده روی باید خصوصیات جذب پا و اندازه بودن را داشته باشد و لژ آن هم باید به گونه ای باشد که از صدمه پا بر اثر برخود پا با جسم جلو گیری کند . رویه کفش پیاده روی حتما باید دارای منافظ زیادی باشد که جریان هوا در داخل پا وجود داشته باشد . بهترین کفی برای کفش مناسب پیاده روی کفی به اصطلاح موری دار است به این شکل که هر شکل وقتی پای خود را بر روی کفی قرار می دهد این کفی به سرعت قالب پای فرد می شود و فرد در هنگام پیاده روی احساس راحتی و آرامش می کند .

کفش پیاده روی حتما باید قابل شستشو باشد تا بعد از جمع شدن عرق پا بتوان آن را با شستشو از بین برد . در ایران کفش های موجود برای پیاده روی قالبا خارجی بوده و در شرایط کنونی تهیه آن قیمت بالای خواهد داشت .

گروه تولیدی کفش دکتر پادوکاس با تولید محصولی جدید  و با استفاده از بهترین مواد موجود در ایران اقدام به تولید کفش مناسب پیاده روی نموده است که تمام استاندارد های کفش پیاده روی را دارا می باشد . زیره این کفش از مواد پلی یورتان بوده که بسیار سبک و راحت می باشد . رویه این کفش از بافت نخی و بصورت مشبک بوده که باعث ایجاد جریان هوا در داخل کفش می شود . این کفش پیاده روی با طرح و رنگبندی زیبا میتواند جایگزین مناسبی برای کفش های گران قیمت خارجی گردد .

 


One reply on “چرا کفش مناسب پیاده روی لازم داریم ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =