آیاکفش طبی برای پیاده روی مناسب است ؟

بدون دیدگاه

کفش طبی مناسب

اصولا خاصیت کفش طبی مناسب برای اصلاح و شیوه قدم زدن است و کفش طبی مناسب همواره با رعایت اصول و ساختار کفش ارتوپدی تولید می شود که تمام جوانب یک کفش طبی مناسب در آن رعایت شده باشد .

کفش طبی مناسب همواره با زیره و کفی خاص خود از پا های شما محافظ کرده و به مانع فشار های بیرونی به ستوان فقرات خواهد شد و شما در هر گام خود به درستی حرکت کرده و آسیبی به شما وارد نمیشود .

اما نکته مهم این است که ما وقتی از کفش طبی مناسب برای پیاده روی استفاده میکنیم باید با یک سرعت مناسب قدم برداریم و برای سرعت های بیشتر و دویدن باید از کفش مخصوص آن که همان کتانی است استفاده نمایم . علت این کار به خاطر رویه پارچه ای و یا رویه مناسب برای این کفش ها است . زیره این کفش ها نسبت به کفش های طبی کوتاه تر بوده و باعث می شود که شخص در هنگام دویدن انعطاف بالای داشته باشد .

کفش پیاده روی ورزشی در حال حاضر بهترین گزینه برای دویدن و استفاده از شخص آن برای ورزشی های مختلف است انعطاف پذیری بالا و بافتی بودن رویه آن باعث ورود و خروج هوا از کفش میشود تا شخص با فعالیت زیاد هم احساس خستگی نکند و همچنین فشاری هم از ناحیه پا به ستون فقرات وارد نمی شود .

کفش طبی مناسب

کفش طبی مناسب

کفش پیاده روی جدید دکتر پادوکاس به نام fashion  با طراحی خاص و زیبا و استفاده از مواد درجه یک به شما عرضه میگردد. زیره این کفش از جنس پلی یورتان سبک بوده که هنگام دویدن و پیاده روی هیچ ضربه ای به شما وارد نیمشود و ستون فقرات شما را به حالت s قرار می دهد . رویه این کفش دو تیکه بوده که بیشتر آن به صورت بافت بوده که باعث جابجایی هوا در دراخل و خارج کفش می شود .


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =